Hakkımızda

ömür yilmaz | 05:05 | 0 yorum

Uzun yıllar bina yönetimi sektörü içinde olan birisi olarak, bilgi, deneyim ve tecrübelerimi sektöre gönül verenlerle paylaşmak istedim.
Dinamik bir sektör olan bina yönetimi günümüzün yükselen sektörlerinden birisi olmakla birlikte, her geçen gün gelişen inşaat teknolojisi bina yönetimini zorunlu hale getirmiştir.
Bu blog sitesini kurmakta ki yegane amacım, sadece sektör çalışanları için değil, bu sektöre hizmet veren tedarikçileri de bilgilendirmek ve onları doğru ihtiyaçlara ve taleplere yönlendirmektir.
Okuyucularıma, tesis yönetimi ekseninde, idari ve teknik süreçlere ait temel ve detay bilgileri, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımları ve aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündemi iletmeye çalışacağım.

Tesis Yönetimi ve İşletimi kapsamında, elektrik, mekanik, otomasyon, inşaat, temizlik, güvenlik, peyzaj, kurye, kargo, catering, depo, lojistik süreçlere ait, deneyimlerin, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi uyum ve yasal süreçler, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımlar ile birlikte aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündem.
Tesislerin sürdürülebilir işletme sistemlerine sahip olması için gerekli olan uçtan uca çevresel yönetim, uygulamalar ve eğitimler paylaşılmaktadır. Türkiye'nin Tesis Yönetimi ve İşletimi konusunu işleyen tek ve eşsiz platformdur.

Sevgi ve Saygılarımla.

tesisisletimi@gmail.com

Facebook : http://www.facebook.com/tesisisletimi
Twitter : @tesisisletimi  #tesisisletimi
Google Plus : https://plus.google.com/tesisisletimi
Linkedin : http://www.linkedin.com/tesisisletimi

Tesis İşletimi dünyadaki güncel haberleri tesis yöneticilerinin günlük beklentilerine uygun olarak yayınlamayı kendine ilke edinmiştir. Beslendiğimiz haber kaynakları; treehugger, dezeen, dunyahalleri, webrazzi.Kategori:

www.tesisisletimi.com :
Bina yönetimi başka bir deyişle tesis işletimi hakkında güncel bilgiler ve haberlere ulaşabileceğiniz Türkiyenin ilk ve tek blog platformudur! Burada mevzuattan, idari işlere, enerji yönetiminden, güvenlik hizmetlerine kadar tüm konuları takip edebilirsiniz

0 yorum

Teşekkürler.