Header Ads

 • Son Yazılar

  Hakkımızda

  Uzun yıllar bina yönetimi sektörü içinde olan birisi olarak, bilgi, deneyim ve tecrübelerimi sektöre gönül verenlerle paylaşmak istedim.
  Dinamik bir sektör olan bina yönetimi günümüzün yükselen sektörlerinden birisi olmakla birlikte, her geçen gün gelişen inşaat teknolojisi bina yönetimini zorunlu hale getirmiştir.
  Bu blog sitesini kurmakta ki yegane amacım, sadece sektör çalışanları için değil, bu sektöre hizmet veren tedarikçileri de bilgilendirmek ve onları doğru ihtiyaçlara ve taleplere yönlendirmektir.
  Okuyucularıma, tesis yönetimi ekseninde, idari ve teknik süreçlere ait temel ve detay bilgileri, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımları ve aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündemi iletmeye çalışacağım.

  Tesis Yönetimi ve İşletimi kapsamında, elektrik, mekanik, otomasyon, inşaat, tasarım, mimari ve teknoloji süreçlere ait, deneyimlerin, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi uyum ve yasal süreçler, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımlar ile birlikte aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündemi takip eden tek platformdur.
  Tesislerin sürdürülebilir işletme sistemlerine sahip olması için gerekli olan uçtan uca çevresel yönetim, uygulamalar ve eğitimler paylaşılmaktadır. Türkiye'nin Tesis Yönetimi ve İşletimi konusunu işleyen tek ve eşsiz platformdur.

  Sevgi ve Saygılarımla.

  tesisisletimi@gmail.com

  Facebook : http://www.facebook.com/tesisisletimi
  Twitter : @tesisisletimi  #tesisisletimi
  Google Plus : https://plus.google.com/tesisisletimi
  Linkedin : http://www.linkedin.com/tesisisletimi

  Tesis İşletimi dünyadaki güncel haberleri tesis yöneticilerinin günlük beklentilerine uygun olarak yayınlamayı kendine ilke edinmiştir. Beslendiğimiz haber kaynakları; treehugger, dezeen, dunyahalleri, webrazzi, designboom, designbump  Hiç yorum yok

  Teşekkürler.

  Post Top Ad

  Post Bottom Ad