Bir IBM ürünü olan Maximo ile, demirbaş yönetim programı yada yazılımı binalarınızda veya sanayi tesislerinizde bulunan tüm demirbaşları etkin bir şekiyde bakım, işletme, arıza, onarım ve envanter gibi süreçleri kusursuz ve hızlı bir şekilde yönetimini yapabilirsiniz.
Günümüz büyüyen iş potansiyeli ve buna paralel kısıtlı kaynaklar, eldeki varlıkları daha etkin ve tasarruflu kullanmayı zorunlu halde tutmaktadır. Özellikle büyük tesislerde bakım, işletim ve <!--more-->demirbaş yönetimi süreçleri daha önemli hale gelmiştir. Eski satın alma ve satış stratejilerinin tersine günümüzde bu tür süreçler müşterin karar ve ihtiyaçları doğrultusunda verilmektedir. Bu karar ve ihtiyaçları belirlemek yüzlerce ve hatta binlerce ekipman ve satın alma operasyonu için piyasa analizi yapmak her geçen gün zorlaşmakta ve maliyeti arttırmaktadır. Biz bina ve sanayi tesis işletmecileri hızlı hareket etmek ve karar vermek için daha proaktif çözümler sunan sistemler kurmalı veya kurdurmalıyız.
Tesisler büyüdükçe, dış kaynak kullanım harcamaları büyürken bunların entegrasyonunu sistem üzerinden geçirilerek, referans veriler almak her geçen gün iş yükümüzü ağırlaştırmaktadır. Bir demirbaşı satın almadan önce, mevcuttakilerin kullanım ömrünü uzatmak her zaman için daha ekonomiktir. Kıt kaynaklar, küresel ekonomik durgunluklar ve hatta küresel ısınma her satın almadan sonra daha da derinleşmektedir. Bundan dolayı teknolojiyi takip edip, en etkin demirbaş yönetimi nasıl yapılır diye tüm işletmecilerin derin araştırmalar yapmasında fayda vardır. Ömrü uzatılan her demirbaş, kullanım haricindede işletmelerin kıt kaynaklarını rahatlatan yatırımlarını yenilemek yerine daha karlı unusrlara yöneltmek olarak geri dönmektedir. Etkin demirbaş ve bakım yönetimi aynı zamanda işletmelere 2+2=5 gibi sinerjiler kazandırmaktadır.
Maximo programı yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta olup, 2006 yılında arayüzü tamamen Türkçeleştirilerek, Türkiyede etkin demir baş yönetiminde kendine prestijli bir yer edinmiştir. Günümüz şartlarında tüm bina ve sanayi tesisleri işletmecilerinin mutlaka demir baş yönetimi ve işletimi için teknolojiyi özellikle IT ürünlerini kullanmaları artık kaçınılmaz.
Internet için bileşen mimarisi ile pazardaki en gelişmiş kurumsal demirbaş yönetimi yazılımı olan maksimo, gelecek nesil yazılım mimarisi ile bugünün Internet altyapısı ile en iyi uyumluluğu gösterek en son Internet modellemelerini ve yazılım teknolojilerini öne çıkartmaktadır...


Post a Comment

Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski