Gün geçmiyor ki günümüz teknolojisinde konfor şartlarını arttırıcı teknolojiler gelişmesin. Bunlardan biri ise, tuvalet kültürü ve konforlar standartlarının yükselişi. Artık bir çok vitrifiye imalatı yapan firmalar kalite ve konfor şartlarını ön planda tutuyor. Her türlü müşteri profilinin ihtiyacına cevap verebiliyor. Ve tüm bunları yaparken maksimum hijyen şartlatları sağlanıyor.
Yeni wc kriterleri;
Isıtma taharet sistemleri; Bu sistemde özellikle çok soğuk iklimli bölgelerde klozetin taharet hattına gizli ısıtıcı takılmaktadır. 20 ile 35 derece arası ısıtma yapan sistemlerde konfor şartları üst düzeyde düşünülmüş.
Otomatik su sistemi: Bu sistem özellikle yaşlı ve özürlü insanlar için bire bir uygulamadır. Her hangi bir musluk açma kapama işlemi yapılmadan klozet kapağına entegre edilen bir buton sayesinde selonoid vananın açılarak ve mevcut basınçla hareket eden bir 3/8″ lik bir borunun uzanması ile çalışmaktadır.
Klozet kapağı otomatik açılması: Hijyen şartlarının maksimum olduğu ve yine yaşlı ve özürlü insanların kolay kullanımı için tasarlanan klozet kapağı bir buton ile açılması sağlanmaktadır.
Otomatik klozet kağıdı : Bu sistemde klozet kapağına hiç dokunmadan otomatik olarak klozet kapak kağıdı serilmesi ile çalışmaktadır. Klozetin kullanan kişi hiç bir şekilde daha önce kullanan kişi ile temas sahlamamaktadır. Maksimum hijyen unsuru ön plandadır.
Klozet kapak ısıtması: KIş ve soğuk iklimli bölgelerde wc’ler çok soğuk olduğundan tuvalet kullanımı zorlaşır. Klozet kapağı ısıtmasında kapak sürekli olarak gizli rezistans ile 20-25 derece arası sıcaklık sabit tutulmaktadır.
Kompak sistem: Yukarıda saydığımız tüm teknolojik olanakların tek bir dijital panelde kumanda edilmesidir. Ayrıca özürlü insanlar için bunun uzaktan kumandalı olanları da yapılabilmektedir.
Gelişen teknolojinin wc’lere kadar girmesi sayesinde en çok insanların rahatsız olduğu hijyen şartlatrı en yüksek düzeyde tutulması ve çocuk, yaşlı, özürlü insanların daha kolay kullanması dolayısıyla özgün bir tasarım sunmaktadır.
Higtech WC'leri  http://www.totousa.com/ sitesinde inceleyebilirsiniz. 

Post a Comment

Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski