Metroport Alış Veriş Merkezi İç dizaynı, ferah ve ziyaretçilerini yormayan dikdörtgen mimari yapısı ile konuklarının bütünselliği yitirmediği AVM, 30.000 m2 kapalı alan, 16.500 m2 kiralanabilinir alana sahip. Yüzde 95 doluluk oranı, 750 metrekare kiralanabilir boş mağazası ile 85 adet mağazaya ev sahipliyor yapıyor. Dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla Bahçelievler sakinleri ve gençlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Alışveriş merkezi, Busidence ve hastanenin aynı komplekste bulunduğu Metroport AVM, toplam beş kattan oluşuyor… Bindörtyüz metrekare ile yedi salonlu sinemamız, binaltıyüz metrekare, sekiz yollu bowling salonumuz ve çocuk eğlence merkezimiz, onaltı adet ‘foodcourd’umuz, 750 araç kapasiteli bir açık, dört kapalı ücretsiz otoparkı ile aracınızı rahatlıkla park etmenizi sağlıyor. 

Üç ayrı giriş kapısı bulunan Metroport AVM’nin ; birinci kapısı E5 kapısı, ikinci kapısı Bahçelievler kapısı, bir diğer kapısı ise metro kapısıdır. AVM’ye hangi kapıdan giriş yaparsanız yapın görsel hakimiyetinizin kaybolmadığı Metroport, konfor duygusunu en iyi temsil eden AVM olarak Bahçelievler’de ilktir. E5 karayolunun tam kenarında bulunan Metroport AVM, aynı zamanda Metro Bahçelievler durağının ise üst katında yer almaktadır. Metroport AVM, öncelikle Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy yerleşik nüfusuna hitap etmekle birlikte havaalanında vakit geçiren yerli-yabancı konuklarında ulaşım sebebi ile son dakika ihtiyaçlarını gidermek veya vakitlerini değerlendirmek amacı ile birinci sırada tercih ettiği bir yapıdır. Yine civarda bulunan üniversiteler sebebi ile gençlerin yoğun olarak ziyaret ettiği, hemen yanında yer alan Medicalpark Hastahanesi’ndeki hasta ve refakatçiler ile ziyaretçilerinin sıklıkla uğradığı, hemen diğer yanında bulunan busidence yerleşik nüfusunun vazgeçemediği bir AVM’dir. 

Post a Comment

Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski