Demontable ofis bölme sistemleri tasarım, üretimini ve uygulamasını gerçekleştirerek kapalı mekanlar yerine şeffaf, yalın, modern, huzurlu ofis ortamları oluşturarak uzman kadrosuyla devam etmektedir.
Ofis bölümlerinin olduğu plazalarda, müstakil mekanlarda şeffaf camla, yalınlığın görsel derinliğin yakalandığı, ( çift veya tek camlı ) ahşap ile doğallığın sağlandığı, kolaylıkla, sökülen takılan, taşınabilen ve kolaylıkla adapte edilebilen sistemden çok yönlü değişkenliklere izin veriyor. Mekanlar şeffaf olduğu için iletişim kurabiliyor ve yönetici ile personel arasında iletişimi koparmıyorlar.
Kurumlar şeffaflığı bir alüminyum profil veya ahşap profili ile camı bir araya getirerek sağlayabilirler ve zaman zamanda sağlıyorlar. Ancak doğru değil, ikinci bir kullanım mümkün değil, dolayısı ile bize pahalıya geliyor, amaca da hizmet etmiyor, kuruma değer katıp, vizyon oluşturmuyor. Bazen de yanlış fonksiyon ilişkileri, yanlış planlamaları, iletişim sıkıntıları oluşturuyor. İyi ofis girişi görüşme ( toplantı ) odaları, bölümler arası ilişkiler bir bütün olarak değerlendirilip, ihtiyaç olan sistem iyice belirlendikten sonra, ( ses akışı, görsel iletişim, akis olayları v.b. ) bölme duvar uygulamasına girilmelidir.
E Part İletişim : www.epart.com.tr

Post a Comment

Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski