Hakkımda


Uzun yıllar tesis yönetimi ve işletimi sektörü içinde olan birisi olarak, bilgi, deneyim ve tecrübelerimi sektöre gönül verenlerle paylaşmak istedim.
Dinamik bir sektör olan tesis yönetimi ve işletimi günümüzün yükselen sektörlerinden birisi olmakla birlikte, her geçen gün gelişen inşaat teknolojisi tesis yönetimini zorunlu hale getirmiştir.
Amacım sadece sektör çalışanları için paylaşımda bulunmak değil, bu sektöre hizmet veren tedarikçileri de bilgilendirmek ve onları doğru ihtiyaç ve taleplere yönlendirmektir.
Okuyucularıma, tesis yönetimi ekseninde, idari ve teknik süreçlere ait temel ve detay bilgileri verirken ayın zamanda,  güncel ürün ve hizmetlere ait tanıtımları da paylaşarak sistemdeki ataleti yenmektir. Diğer taraftan gayrimenkul piyasası hakkında ki yasal süreçler ve gündeme ait bilgiler iletmeye çalışacağım.
Tesis Yönetimi ve İşletimi; elektrik, mekanik, otomasyon, inşaat, tasarım, mimari ve teknoloji ile ilgili süreçlere ait, deneyimlerim, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi uyum ve yasal süreçler, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımlar ile birlikte aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündemi takip eden tek platformdur.
Tesislerin sürdürülebilir işletme sistemlerine sahip olması için gerekli olan uçtan uca yönetim, uygulama ve eğitimlere ait deneyim ve haberleri paylaşıyorum. Türkiye'nin Tesis Yönetimi ve İşletimi konusunda sürekli güncellenen tek ve eşsiz platform www.tesisisletimi.com 'dur.
Tesis İşletimi web sitesi, dünyadaki güncel haberleri tesis yöneticilerinin günlük beklentilerine uygun olarak yayınlamayı kendine ilke edinmiştir.
Sevgi ve Saygılarımla.

Site üzerinden iletişim sayfasını kullanarak bana direkt mesaj gönderebilir, yada aşağıda ki e-posta adresimden ve sosyal medya hesaplarımdan bana mesaj gönderebilirsiniz.

tesisisletimi@gmail.com
Facebook : http://www.facebook.com/tesisisletimi
Twitter : @tesisisletimi  #tesisisletimi
Google Plus : https://plus.google.com/tesisisletimi
Linkedin : http://www.linkedin.com/tesisisletimi


Yorum Yap

Teşekkürler.