Hakkımda


Uzun yıllar tesis yönetimi ve işletimi sektörü içinde olan birisi olarak, bilgi, deneyim ve tecrübelerimi sektöre gönül verenlerle paylaşmak istedim.
Dinamik bir sektör olan tesis yönetimi ve işletimi günümüzün yükselen sektörlerinden birisi olmakla birlikte, her geçen gün gelişen inşaat teknolojisi, Tesis Yönetimini zorunlu hale getirmiştir.
Amacım sadece sektör çalışanları için paylaşımda bulunmak değil, bu sektöre hizmet veren tedarikçileri de bilgilendirmek ve onları doğru ihtiyaç ve taleplere yönlendirmektir.
Okuyucularıma, Tesis Yönetimi ekseninde, idari ve teknik süreçlere ait temel ve detay bilgileri verirken aynı zamanda, güncel ürün ve hizmetlere ait tanıtımları da paylaşarak sistemdeki ataleti yenmektir. Diğer taraftan gayrimenkul piyasası hakkında ki yasal süreçler ve gündeme ait bilgileri de fırsat buldukça paylaşmaya çalışacağım.
Tesis Yönetimi ve İşletimi; elektrik, mekanik, otomasyon, inşaat, tasarım, mimari ve teknoloji ile ilgili süreçlere ait, deneyimlerim, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi uyum ve yasal süreçler, yeni ürün ve hizmetlere ait tanıtımlar ile birlikte aynı zamanda gayrimenkul piyasası hakkında gündemi takip eden tek platformdur.
Tesislerin Sürdürülebilir standart ve işletme sistemlerine sahip olması için gerekli olan uçtan uca yönetim, uygulama ve eğitimlere ait deneyim ve haberleri paylaşıyorum. Türkiye'nin Tesis Yönetimi ve İşletimi konusunda sürekli güncellenen tek ve eşsiz platformunun www.tesisisletimi.com olduğunun bilinciyle site içeriklerini Tesis Yöneticilerinin günlük beklentilerine uygun olarak yayınlamayı kendine amaç edinmiştir.

www.tesisisletimi.com yayın ilkeleri

 • Sadece sektörle ilgili ve sosyal bağlantısı olan konulara öncelik vermeye çalışırım. 
 • Tuzak başlıklarla okurumuzu asla kandırmam. 
 • Foto galerileri, sayfaları bölme, gereksiz sayfa yenilemesi yaparak okuyucumuzu yormam.
 • Reklamlar doğal google reklamlarıdır ve amaç sadece site ile ilgili maliyetleri karşılamaktadır. ( Karşılamıyor :) ) Kar amacı için kesinlikle reklam yapmıyorum. 
 • Sosyal sorumluluk ve Sektörel Yayınlar ve Eğitim dışında sponsor kabul etmiyorum.  
 • Burada tamamen sosyal sorumluluk hissederek yazılarımı yayınlıyorum. Okuyucularımın bunu dikkate alması ve siteye içerik göndermesi hoşuma gider. 
 • Faydalandığım kaynaklara referans (link) vermekteyim. Dolayısı ile okuyucularım bir yandan  yazıların güvenilirliğini kontrol ederken diğer taraftan isterseler daha derine inerek daha fazla bilgiye erişebilir. 
 • Türkçeyi sever, özen gösterir, ve bu konuda kendimi geliştirmeye çalışırım. Türkçe kullanım ile ilgili hata yaptığıma dair uyarı alırsam hemen düzeltirim. Fakat kısa zamanda yazı yazdığım için zaman zaman hata yaptığım oluyor, bu konuda hoş hoşgörünüzü beklerim.  
 • Her ne kadar çok iyi İngilizce bilmesem de, yabancı kaynaklardan öğrendiğim bilgileri paylaşmayı severim. 
 • Karmaşık teknik konuları herkesin anlayabileceği şekilde aktarmaya gayret ederim. 
 • Yazıları ve yorumlarıyla okuyucularımızın katılımına her anlamda açığım.
 • Yasadışı içerik, küfür ve reklam içermeyen tüm okur yorumlarını koşulsuz yayınlarım. 
 • Okuyucularımın yazıları olması durumunda, site içeriğine uygunsa yayınlarım ve bu konuda telif kabul etmem. 
 • Sitede ki içerikleri, sosyal medyada ve yazılı medyada paylaşılmasını çok severim. Ama içeriklerimi siteyi kaynak göstererek paylaşırsanız çok mutlu olurum.  


Site üzerinden iletişim sayfasını kullanarak bana direkt mesaj gönderebilir, yada aşağıda ki e-posta adresimden ve sosyal medya hesaplarımdan bana mesaj gönderebilirsiniz.

tesisisletimi@gmail.com
Facebook : http://www.facebook.com/tesisisletimi
Twitter : @tesisisletimi  #tesisisletimi
Google Plus : https://plus.google.com/tesisisletimi
Linkedin : http://www.linkedin.com/tesisisletimi


Post a Comment

Teşekkürler.